motora gāzu sadales mehānisma diagnostika
motora gāzu sadales mehānisma diagnostika
Elektrosistēmas tests 5 minūtēs
Elektrosistēmas tests 5 minūtēs

Jau 10 gadus izmantojam savā ziņā unikālu un ļoti praktisku  auto diagnostikas iekārtu un ir pienācis laiks padalīties ar tās iespējām :)

Motora (dzinēja) elektro un mehāniskos procesus vienkārši un ātri var pierakstīt  un analizēt, kā arī izmantot speciālas palīgprogrammas procesu automātiskai analizēšanai un vizualizācijai.

Iekārta ir izgatavota Ukrainā un to var attīstīt arī paši lietotāji. Šo iespēju izmantojuši daudzi talantīgi Ukrainas un Krievijas auto diagnostiķi, radot savas palīgprogrammas auto elektromehānisko procesu analizēšanai.

Loģiski , lai ar šo iekārtu darbotos ir jābūt priekšzināšanām :)

 

Neliels iekārtas iespēju apraksts:

Nedaudz par vēsturi:

2006.gadā iegādājamies Bosch FSA460 diagnostikas iekārtu (summa eiro=5000). Iekārtai bija problēmas ar mērījumiem, bieži "uzkārās" programma, programmatūras atjauninājumu praktiski nebija, mērījumu ieraksti  bija ar pārtraukumiem, lai gan tika solīts nepārtraukts ieraksts un tamlīdzīgi, Bosch atstājām "izkārtnei", ka mums ir pati labākā iekārta un meklējām kaut ko, lai varētu strādāt, tā arī atradās Vladimira Postalovska  izstrādātais Autoscope.

Autoscope II iegādājamies par 5-6 reizes zemāku cenu. No paša sākuma nebija nekādu problēmu ar programmu, nekas "nekārās" un viss notika, vienkārši izdarot mērījumus radās uzticība iekārtai (praksē ir novērots, ja laika intervāls starp notikumu un tā attēlošanu uz ekrāna pārniedz 0.1-0.2 sec, zūd uzticība mērījuma objektivitātei)